Prioriteringer i ATR i 2013 og 2014

Nytt i 2013 var å ta over hovedansvaret for av utdeling av amatørteatermidler, sende teater i sosiale instistusjoner, ATR lagde en prisundersøkelse på kulturhus og å fått  egen forsikringsordning, momsrefusjon og vofo midler til våre medlemmer. I 2014 hskal ATR ha en Dramatikerfestival, vi undersøker rombehov blandt medlemmer, prøver å skape en generell forståelse for rombehov for amatørteaterdrift, forsette kampen for vofo-midler, og jobber for et byttenett for medlemmene våre. ATR forsetter med generelt politisk arbeid, hjelper medlemsgrupper, bedriver teaterkursing, sommerleir, Teckpool. ATR forsetter å være høringsinstans for fylkeskommunen, gi informasjon om teaterting og å være et godt fylkesledd i Norsk Teaterråd. Vi takker vår hovedorganisasjon og våre medlemmer for 2013 -  og jobber med iver for alt vi skal få til i 2014.

Tags

Utskrift   E-post

Viken Teaterråd

Strømsveien 62
2010 Strømmen

Postadresse:
Postboks 50
2011 Strømmen

Kontaktinformasjon:

Daglig leder

Kontoret

 

admin

001 Informasjonstjenesten

Daglig leder Tone Runsjø svarer på mail og telefoner alle dager i uka fra 8:00 - 23:00.

Les mer om denne tjenesten under "Kontakt".

Informasjon

Under menyen "Om oss - Nedlasting" har vi samlet ulike dokumenter, maler, skjemaer og filer.

Er det noe du savner her så gi send oss en e-post med en beskrivelse.

Meld deg på nyhetsbrev her.

Meld deg av nyhetsbrev her.

Følg oss på Facebook